Без портів, але з Touch ID: яким буде iPhone 13

Зараз на головній

Аналітик TFI Securities Мін-Чі Куо, відомий своїми точними прогнозами про продукти Apple, розповів про плани компанії на свої наступні пристрої. Експерт вважає, що iPhone 13 отримає ще більш досконалу камеру, але позбудеться всіх портів через поширення бездротових технологій. Також Куо заглянув ще далі в майбутнє і припустив, чим купертінівці будуть дивувати фанатів у 2022 році. Детальніше про те, як будуть виглядати iPhone 13 і iPhone 14, – в матеріалі «GSMinfo».


Не минуло й двох місяців після презентації лінійки смартфонів iPhone 12, як вже з’явилися чутки про те, як будуть виглядати нові покоління телефонів від Apple , повідомляє портал Mashable.

За версією аналітика TFI Securities Мін-Чі Куо, наступна лінійка збереже зовнішній вигляд нинішнього iPhone 12 і той же розмірний ряд, що складається з чотирьох моделей, а смартфони Pro і Pro Max отримають поліпшену широкоугольную камеру.

Apple iPhone 12 pro max

Умовні iPhone 13 Pro і Pro Max будуть оснащені камерою з лінзою f / 1.8 з автофокусом, що складається з шести елементів, замість нинішньої п’ятиелементної лінзи f / 2.4 з фіксованим фокусом. Велика діафрагма дозволятиме користувачам робити більш якісні знімки при слабкому освітленні.

Також Куо вважає, що в наступному році презентація пройде, як і прийнято, в вересні. Поставки iPhone 13, за його припущенням, збільшаться в порівнянні з лінійкою, представленою в нинішньому році.

Цьому повинні посприяти розширення мережі 5G і поліпшена камера нової моделі.

Інший аналітик по імені Росс Янг також заявив, що майбутні пристрої будуть мати ті ж розміри, що і моделі лінійки iPhone 12. Янг вважає, що iPhone 13 будуть оснащені дисплеями ProMotion з частотою 120 Гц, в той час як останні моделі смартфонів мають дисплеї з частотою 60 Гц. Також 13-а лінійка отримає поліпшені датчики камери і можливість підключення 5G з частотою менше 6 ГГц.

Серед інших нововведень, які можуть чекати iPhone 13, Куо виділяє відсутність портів для навушників і підзарядки. Спеціаліст передбачає появу Touch ID з датчиком відбитків пальців, вбудованим або в дисплей, або в кнопку живлення.

Touch ID

Крім пророцтва про «яблучні» смартфони 2021 року Куо передбачив і те, якими будуть телефони 14 лінійки, вихід якої повинен відбутися в 2022 році.

Експерт вважає, що нова ширококутна камера стане стандартом для телефонів від Apple. Раніше Куо заявляв, що в 2022 році iPhone отримають телеоб’єктив, який дозволить збільшити оптичний зум за рахунок розміщення лінз всередині корпусу телефону.

Однак навіть якщо на сьогоднішній день передбачення аналітика точні і збігаються з планами компанії з Купертіно, це не означає, що iPhone 14 буде таким, як заявляє Куо. Вихід смартфонів відбудеться тільки через два роки, а тому компанія-виробник може повністю змінити концепцію свого пристрою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей