Статті

Готуємо смартфон до зими: як не “вбити” гаджет в холодну погоду

Смартфон зимою

Настають холоди, які в Україні часто бувають доволі суворими. Як користуватися мобільними телефонами і смартфонами і не завдати шкоди їхньому здоров’ю в таких умовах? Про це в свіжій статті від GSMinfo.


1. Тримайте його якомога ближче до тіла. Це може бути внутрішня кишеня куртки або передня кишеня брюк. На холоді діставайте апарат якомога рідше – рідкі кристали (і це не жарт) здатні замерзнути. У OLED-панелей такої проблеми немає, проте і вони не призначені для роботи в умовах сильного холоду.

2. Погано ставляться до холодів і акумулятори, тому не варто залишати смартфон, наприклад, в салоні машини, що не заведена. Заряджати остиглий смартфон можна лише тоді, коли його температура не буде відрізнятися від кімнатної – не раніше.

3. Заходячи в будинок, не кидайтеся відразу користуватися смартфоном – дайте йому час, щоб повільно нагрітися. Це виключить осідання внутрішнього конденсату, який може привести до появи корозії на металевих частинах. Не можна класти смартфон на батарею і гріти його феном – від різкого перепаду температур може тріснути скло дисплея.

4. Купуйте своєму улюбленцю захисний чохол, щоб він не постраждав при падінні на лід або в снігову кашу (найчастіше це відбувається, коли падає сам власник).

5. Слідкуйте за “тривожними” симптомами. Якщо смартфон запітнів зсередини, необхідно вийняти з нього SIM-карту і залишити відкритим слот, щоб волога могла швидше випаруватися. Акумулятор також краще витягти, якщо є така можливість. Смартфону знадобиться близько доби, щоб повністю висохнути при кімнатній температурі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чергове оновлення Windows зіпсувало комп’ютери

В минуле

Lifecell запустил безлимитный интернет за 2 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво