Softnews

Чергове оновлення Windows зіпсувало комп’ютери

Windows 10
Windows 10

Користувачі ноутбуків поскаржилися на чергове оновлення Windows. Про це з посиланням на публікації на форумі Microsoft і в соцмережах повідомляє видання Windows Latest.


Згідно з повідомленнями користувачів, нова помилка виникла після виходу оновлень Microsoft, а також апдейтів Trend Micro, Lenovo і Intel . Власники комп’ютерів скаржаться, що після переведення пристрою в сплячий режим і виходу з нього з’являється «синій екран смерті» (Blue screen of death, BSoD). Журналісти відзначили, що «синій екран смерті» досить часто можна побачити на ПК після великих оновлень, однак цього разу користувачі не знають, що може бути причиною його появи.

За версією фахівців, критичні помилки могло викликати несумісне з ПО обладнання ноутбуків. На момент написання замітки були відомі випадки появи BSoD на ноутбуках серії HP Envy, HP ProBook, HP Elite, HP EliteBook і Dell. «Єдиний спосіб зупинити появу BSoD – заборонити ноутбука переходити в сплячий режим», – заявив один з власників зіпсованого пристрої на форумі Dell.

Поки Microsoft не виправила помилку, журналісти рекомендували відмовитися від установки свіжих оновлень системи. У разі, якщо апдейт вже встановлений на комп’ютер, автори порадили виконати відновлення системи.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone пропонує 12 Гб інтернету за 5 гривень в день

В минуле

Готуємо смартфон до зими: як не “вбити” гаджет в холодну погоду

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle