Статті

Розкрито головні помилки при покупці нового смартфона

Обговорення

Дуже багато покупців смартфонів стикаються з тим, що губляться, коли приходять в магазин за новим пристроєм. Більшість не знає, які конкретно характеристики вони чекають від свого майбутнього гаджета, з якими нюансами вони не готові змиритися. Щоб уникнути подальшого дискомфорту при використанні невідповідного для вас телефону, ми зібрали найтиповіші помилки, які робить практично кожен, коли купує новий девайс.


Не йдіть в магазин, поки не зрозумієте для чого вам потрібен смартфон

Повірте, це дуже важливий пункт. Якщо ви любите дивитися фільми або грати в ігри зі свого смартфона, то вам потрібен пристрій з потужним процесором і великим дисплеєм, а тим, хто хоче робити професійні знімки варто сфокусуватися на якісній камері.

Варто відзначити, що виробники смартфонів завжди роблять акцент на одних характеристиках і економлять на інших. Наприклад, Samsung в бюджетних версіях робить акцент на дисплеї і акумуляторі, жертвуючи продуктивністю.

Не забувайте про обсяг накопичувача

Пам'ять смартфонуНе менш важливий пункт, який теж варто враховувати. Якщо телефон потрібен вам тільки для базових функцій, то мінімальний обсяг пам’яті підійде. Однак якщо вам потрібно завантажувати пошту, знімки, додатки, то варто обзавестися більш об’ємним накопичувачем. Та й загалом, варто відразу брати пристрій з великою кількістю, щоб не сподіватися на зовнішні карти пам’яті, які можуть підвести в будь-який момент.

Враховуйте не кількість мегапікселів камери, а їх розмір

Багато маркетологів люблять заманювати покупців великою кількістю мегапікселів, проте варто враховувати, що завдяки їх розміру зображення збирається воєдино і стає більш якісним. Саме тому чим менше кількість мегапікселів, тим більше їх розмір.

Звертайте увагу на флагманські моделі

Справа в тому, що флагманські моделі на момент виходу отримують найпотужніший процесор, тому можуть бути актуальними ще кілька років, тому вартість минулих моделей з часом знижується, але при цьому вони не поступаються новачкам. Варто звертати увагу на підтримку оновлень з боку виробника і не робити вибір на користь моделей, яким більше двох років.

Не беріть вітринний зразок

Перед покупкою завжди уточнюйте, чи не дають вам зразок з вітрини, що цілком можливо. Інакше ви ризикуєте отримати слабкий смартфон, який може припинити свою роботу найближчим часом. Цьому сприяє втрата ємності акумулятора, так як вітринні зразки підключені до мережі весь день. Так само трапляється вигоряння матриці, коли на екрані відображається один і той же контент.

Не ведіться на додаткові послуги в магазині

Співробітники часто пропонують підключити на ваш пристрій базові програми за додаткову плату. Всі ці функції ви можете налаштувати самі, тим більше багато компаній встановлюють все самі. Більш того, під час підключення співробітники можуть видалити важливі для пристрою файли, що негативно відіб’ється на роботі смартфона.

Признавайтесь, а ви робили хоч одну з цих помилок?

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо найпопулярніший iPhone 12 серед українців

В минуле

ТОП найпопулярніших в Україні електрокарів

В майбутнє

Також буде цікаво