Hardnews

Розкрито способи покращити рівень сигналу в смартфонах

Обговорення
рівень сигналу

Багато людей часто стикаються з ситуацією, що в будинку або на роботі погано ловить мережа. Ваш співрозмовник під час дзвінка пропадає або говорить вам, що намагався до вас додзвонитися, але ви були поза зоною доступу. Не поспішайте міняти оператора стільникового зв’язку. Спочатку розберіться, в чому може бути причина слабкого сигналу.


По-перше, варто переконатися, що сигнал, дійсно, слабкий. Ось що можна зробити. Якщо у вас Android, то знайдіть в меню відповідний показник: Настройки> Про телефон> Загальна інформація> Рівень сигналу. Залежно від версії Android ця інформація може бути захована і в розділі про сім-карту.

Якщо у вас iPhone, доведеться застосувати спеціальний метод. Спочатку вимкніть Wi-Fi, наберіть номер * 3001 # 12345 # * , ви потрапите в меню Field Test. Вам потрібно знайти розділ з LTE в назві, і вже в ньому шукати розділ Serving Cell Mass. Нас цікавить показник Reference Signal Received Power (rsrp0).

І на Android, і на iOS цей показник буде мати негативне значення: від -40 до -140 . Чим нижче показник, тим гірше сигнал. Хвилюватися варто, якщо показник нижче -80 . Значить, у вас, дійсно, спостерігаються проблеми з прийомом сигналу.

Що можна зробити в такій ситуації. По-перше, не заважати смартфону ловити сигнал. Часто ми, самі того не знаючи, перенавантажуємо смартфони завданнями, через що вони не можуть впоратися з упевненим прийомом сигналу. Вимкніть бездротові способи зв’язку, на пошук джерела яких у фоновому режимі смартфон витрачає сили і заряд, наприклад, Bluetooth.

Також негативно впливає на прийом сигналу постійне фонове підключення до мережі. Щоб цього уникнути, краще по можливості відключити автоматичні оновлення та повідомлення. Низький заряд акумулятора може негативно позначатися на силі прийому сигналу. Якщо ви помітили, що він знизився, спробуйте зарядити телефон.

Якщо в принципі прийом сигналу вас зазвичай влаштовує, але іноді він губиться, найшвидший спосіб його реанімувати – це включити на пару хвилин авіарежім. При виключенні смартфон почне знову посилено шукати з’єднання, сигнал посилиться.

Це найпростіші способи реанімувати сигнал, якщо з якоїсь причини він ослаб або пропав. Що робити, якщо він регулярно слабкий і нічого не допомагає? Причин тут може бути кілька: занадто товсті стіни, перешкоди на шляху сигналу у вигляді будівель або високих дерев, погана погода. В такому випадку допоможе тільки підходити ближче до вікон або виходити на вулицю, щоб покращити якість сигналу.

Ну і завжди можна звернутися за допомогою до вашого стільниковому оператора, який зацікавлений в тому, щоб допомогти вам вирішити проблему.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Cтомлюваність і пухирі на ногах: названо нові симптоми коронавірусу

В минуле

Названо ігри з PS4, які не будуть працювати на PS5

В майбутнє

Також буде цікаво