Hardnews

Влада вирішила переконати українців у нешкідливості 5G

Обговорення

Люди, на жаль, схильні до масових психозів. Під час будь-яких громадських пертурбацій часто починається «полювання на відьом», і поточна епідемія уханьского коронавіруса COVID-19 не стала винятком. Цього разу «відьмами» стали оператори, які розгортають по всьому світу мережі 5G. Величезна кількість людей в самих різних країнах виявилося переконаною, що вірусу немає, а є захворювання, яке викликається вишками п’ятого покоління. Ця проблема поширилася навіть там, де поки що немає й мови про масове розгортання 5G. Наприклад, в Україні. Істерія заважає прогресу, і саме тому влада ухвалила рішення переконати жителів нашої країни в безпеці мереж 5G.


Влада проти істерії

Національна комісія з інформатизації розглядає проблему досить серйозно, і саме тому відкриває на своєму сайті спеціальний розділ, присвячений розвінчанню міфів про мережі п’ятого покоління. У ньому буде розміщено наукову інформацію, основними джерелами якої будуть такі організації, як ITU (Міжнародний союз електрозв’язку), і держорганізації-регулятори в країнах Європейського Союзу (аналоги нашої НКРЗІ). Запрошує НКРЗІ до співпраці і всіх зацікавлених і небайдужих громадян, які повинні допомогти розвінчати шкідливі міфи, що виникли в умах наших співгромадян. Особливо раді будуть експертам в галузі радіозв’язку, інтернету і, звичайно, медицини.

Відзначимо, що істерія в нашій країні докотилася до найвищого рівня. Ще в квітні на ім’я Президента України Володимира Зеленського було написано петицію, в якій його просили не вводити на території України 5G, по крайній мірі, поки не буде досліджено його вплив на здоров’я людей. Відзначимо, що спочатку дана істерія зародилася у Великобританії, де введення мобільних мереж п’ятого покоління збіглося за часом з різким сплеском захворюваності китайським коронавірусів COVID-19. У нашій країні, де 5G ще не вийшло за межі тестових лабораторій, вона виглядала дивно – ну ось і адаптувалася, так би мовити. Про це в подробицях ми писали раніше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине подешевеет мобильная связь: известны сроки

В минуле

Власть решила убедить украинцев в безвредности 5G

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle