Softnews

MIUI 13 – управління змахом очей та аналіз крові

Обговорення
MIUI 13

У Мережу потрапили перші подробиці про розроблювану «Сяомей» фірмову оболонку MIUI 13. Інформацію про можливості нової прошивки опублікував електронний медіа-ресурс PiunikaWeb.


Що стало відомо

З здобутих журналістами порталу відомостей слідує, що нова операційка буде базуватися виключно на Android 11. Наступна значуща відмінність від поширюваної нині MIUI 12 – кардинально покращена анімація (в китайських ЗМІ вже засвітився перший знімок новинки з сильно видозміненим екраном перезавантаження / виключення).

Частину інформації про можливості «трмнадцятки» повідомили представники розробника на тематичному форумі. За їх словами, родзинкою обговорюваної прошивки стануть суперобоі (будуть доступні для всіх без винятку пристроїв). Користувачі зможуть самостійно налаштовувати суперобоі за допомогою спеціального інструменту. Його суть фахівці «Сяомей» уточнювати відмовилися.

Крім того, представники розробника пообіцяли форумчанам можливість включення / вимикання телефону за допомогою візуальних команд ( «одним рухом очей») і нові фішки в додатку Health (аналіз крові і т.п.)

Нагадаємо, що третій етап розсилки MIUI 12 на смартфони клієнтів стартував на початку осені. У першій половині жовтня поширення оболонки буде призупинено на пару тижнів через серію свят в Піднебесній.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новый мобильный оператор запустил лучший тариф, который доступен по всей Украине

В минуле

Вийшов бюджетний смартфон Redmi з рекордною кількістю оперативки

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle