Бізнес та акції

Смартфони подорожчали по всьому світу: названо причини

Обговорення
Смартфоны

Через пандемію COVID-19 світовий ринок смартфонів зіткнувся з падінням, і відновиться він ще не скоро. Проте, згідно з останнім звітом дослідницької компанії Counterpoint, середня ціна продажу смартфона виросла по всьому світу на 10%.


Аналітики порівняли показники другого кварталу 2020 року і другого кварталу 2019 року. Єдиним регіоном, де середня ціна продажу смартфона знизилася на 5% стала Латинська Америка.

Справа в тому, що незважаючи на загальне падіння, сегмент преміальних смартфонів сильно не постраждав. Поставки таких пристроїв знизилися лише на 8% в порівнянні з попереднім роком.

Смартфони

У карантинний період найбільше виграла компанія Apple, яка лише збільшила поставки iPhone на 3%. Також на середню ціну реалізації вплинуло поширення 5G-пристроїв. Крім того, під час пандемії виріс попит на девайси для ігор і роботи, що змусило користувачів звернутися до преміальних смартфонів.

Бюджетні пристрої при цьому купували неохоче через закриття офлайн магазинів і зниження купівельної спроможності людей з низьким і середнім доходом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Смартфони почнуть попереджате про небезпеку для здоров’я в повітрі

В минуле

Redmi Watch отримає фунціонал дорогої версії Apple Watch

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle