Статті

5 ситуацій з банківською картою, після яких потрібно терміново дзвонити в банк

Обговорення
банковская карта

Дуже важливо оперативно реагувати на інциденти, які можуть трапитися з вашим банківським рахунком. Спеціально для цього редакція GSMinfo вирішила коротко і ємко описати ситуації, після яких краще терміново зателефонувати в банк і повідомити про те, що сталося.


1. Вам стали приходить SMS повідомлення про спроби списання грошей, або ж з одноразовими кодами, хоча ви самі не намагалися будь-що оплатити банківською картою в Інтернеті.

sms

Це означає, що хтось дізнався ваші дані карти, в тому числі і CVV код на зворотному боці. Необхідно терміново зателефонувати і заблокувати карту.

2. Вам прийшло повідомлення про успішний вхід в ваш клієнт-банк. Це означає, що зловмисник знає ваш логін і пароль, а також можливо примудрився перехопити смс повідомлення.

Тут потрібно також терміново вимкнути Інтернет на телефоні, щоб шахраї не встигли перехопити смс повідомлення для того, щоб підтвердити переказ і зняти ваші гроші.

3. Ви отримуєте смс повідомлення про успішне списання грошових коштів з вашої картки або рахунку.

Можливо ви встигнете заблокувати ваші рахунки і карту, перш ніж спишуть все гроші. Зазвичай, шахраї списують кошти порційно, щоб не бути заблокованими службою безпеки.

4. Вам подзвонили з банку і просять будь-яку інформацію про вашу карту.

При будь-якому дзвінку з банку, завершіть розмову і самостійно передзвоніть. Не дайте себе обдурити. Самі банки дзвонять в двох випадках: ви прострочили оплату по кредиту і запропонувати вам внесок або кредит;

5. Ви втратили свою карту або ж ввели дані на підозрілому сайті.

Варто розуміти, що СМС підтвердження приходить тільки якщо оплата йде йде через сайти, що підтримують технології:

Природно шахраї списують гроші за допомогою інших сайтів і вам може прийти тільки смс про успішне або неуспішному списання коштів, але тоді вже може бути зовсім пізно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вийшов додаток для прискорення мобільного інтернету

В минуле

iPhone 12 буде помітно дорожче попередника

В майбутнє

Також буде цікаво