Hardnews

iPhone 12 буде помітно дорожче попередника

Обговорення
iPhone 12

Незабаром очікується презентація нових iPhone. І хоча в мережі вже багато інформації про них, достовірно поки ще нічого не підтверджено. Наприклад, за останні кілька місяців різні інсайдери повідомляли про ціну майбутніх смартфонів. Згідно з новими повідомленнями, новинки будуть дорожче торішніх моделей.


Раніше повідомлялося, що ціна iPhone 12 може стартувати з $549 за саму доступну модифікацію 5,4-дюймової моделі у версії з 4G, тоді як 5G-варіанту приписували ціну в $ 649. Була також інформація, що Apple збереже початковий цінник на рівні минулорічного iPhone 11 – $ 699. Однак тепер інсайдери запевняють, що нові моделі однозначно будуть дорожче торішніх.

Підвищення вартості нових iPhone пов’язують не тільки з впровадженням підтримки мереж п’ятого покоління, але також з подорожчанням компонентів. З цих причин очікується, що ціни на iPhone 12 стартуватимуть з $ 749. І це при тому що з комплектації смартфонів зникнуть навушники і блок живлення для зарядки. Передбачається, що Apple буде окремо продавати зарядку потужністю 20 Вт.

Apple може оголосити дату презентації нових iPhone в найближчі тижні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

5 ситуацій з банківською картою, після яких потрібно терміново дзвонити в банк

В минуле

Клієнти Монобанку можуть безкоштовно перевіритись на COVID-19

В майбутнє

Також буде цікаво