lifecell

lifecell запустив загальноукраїнський безліміт за 10 гривень

У lifecell з недавнього часу також, як і у деяких інших великих операторів, з’явилися безлімітні послуги, які дозволяють трохи розширити пакет переваг,  які ви отримуєте в рамках тарифних планів. Новий безліміт від оператора коштує всього лише десять гривень і діє по всій території нашої країни. Що ж це за безліміт і як його підключити?


Найдешевший безлімітний інтернет

Послуга, запущена оператором, називається «LifeVideo Безліміт». У її рамках ви можете замовити собі повністю безлімітний трафік на найпопулярніші відеохостинги, такі, як YouTube, MЕGOGO, OLL.TV, Divan.TV, 1 + 1 video, Trinity, YouTV. Зауважимо, що цей пакет набагато ширший, ніж у відео-пакетах інших операторів. Вартість послуги складатиме десять гривень, якщо ви підключаєте її на добу, або ж тридцять при підключенні на місяць (або, точніше, на чотири тижні). Перші тридцять гігабайтів швидкість буде максимальною, по вичерпання даного пакета – до одного мегабіта на секунду.

Послуга доступна для підключення всім без вийнятку абонентам тарифних планів lifecell, як передоплати, так і контрактної форми обслуговування. Щоб її підключити, введіть просту комбінацію * 303 # і клавіша виклику. Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті оператора або ж за безкоштовним дзвінком в колл-центр за номером 5433 з мобільного.

Нагадаємо, що недавно lifecell закрив досить популярну послугу – дистанційну заміну картки, яка була особливо популярна навесні поточного року, під час загального карантину, викликаного пандемією уханьского коронавіруса COVID-19. Проте, нею активно користувалися не тільки законослухняні громадяни, але і всілякі шахраї. Вони крали персональні дані з різних джерел, не обов’язково пов’язаних з мобільним оператором, і потім отримували доступ до сім-картки, за допомогою чого могли, в свою чергу, красти кошти з кредитних карток. Тепер, як і раніше, щоб замінити SIM-карту, необхідно особисто звернутися в найближчий офіційний магазин lifecell. Щоб зробити заміну номера, необхідний який-небудь документ, що засвідчує особу, а також знати секретне слово або ж бути готовим відповісти на ряд додаткових питань.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button