Hardnews

Xiaomi готує 82-дюймовий 8k телевізор з 5G

Обговорення

Останнім часом Xiaomi дивує не тільки дешевими і якісними “розумними” телевізорами лінійки Mi TV, але також і більш незвичайними пристроями з даного сегмента – чого тільки вартий повністю прозорий Xaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition.


Як виявилося, компанія готує для нас ще один незвичайний анонс. Так, в мережі був розкритий новий гігантський телевізор Xiaomi з вбудованим 5G.

Mi TV LUX OLED Transparent Edition

Модельний ряд новинки має досить “нудний” вид – L82M6-8K. Зате все інше біля телевізора явно покликане дивувати: новий Mi TV отримає 82-дюймовий дисплей (імовірно створений за технологією OLED) з роздільною здатністю 8К. При цьому виробництвом матриці займається корейський ТехноГігант LG, а в числі інших цікавих особливостей пристрою називаються вбудований 5G-модем.

Анонс пристрою очікується найближчим часом. Можливо, телевізор покажуть одночасно з прийдешніми флагманськими Xiaomi Mi 10T і Mi 10T Pro.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Як йде сигнал Інтернету від України в Америку

В минуле

lifecell запустив загальноукраїнський безліміт за 10 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво