Hardnews

Всі камери iPhone 12 показали разом

Обговорення
iPhone 12 Pro

Компанія Apple повинна провести захід, присвячений анонсу своїх апаратних новинок, вже на наступному тижні. Існує велика ймовірність того, що в цей день будуть представлені смартфони лінійки iPhone 12.


Тепер же джерела з ланцюжка поставок опублікували фотографію, на якій показані захисні наклейки для модуля основної камери всіх чотирьох моделей iPhone 12. Варто визнати, що в плані дизайну камери новинки недалеко пішли від попередників.

Судячи з цих фотографій, 5,4-дюймовий iPhone 12 і 6,1-дюймовий iPhone 12 Max отримають ідентичні зовнішні блоки основних камер, які містять по два датчика зображення і світлодіодний спалах.

При цьому у 6,1-дюймового iPhone 12 Pro і 6,7-дюймового iPhone 12 Pro Max будуть камери з трьома датчиками зображення, а також додатковим отвором, який, як очікується, призначений для лазерного далекоміра (лідара). Також варто відзначити, що камера iPhone 12 Pro Max буде більше камери iPhone 12 Pro, тобто в ній варто очікувати наявність, як мінімум, більш якісних об’єктивів. Датчики зображення, судячи з попередньої інформації, у них повинні бути однаковими.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone бесплатно меняет устаревшие смартфоны и гаджеты на новые

В минуле

Кто такие биткоин миллионеры и как стать одним из них?

В майбутнє

Також буде цікаво