ПриватБанк обрадував клієнтів, знизивши свої тарифи

Зараз на головній

ПриватБанк в черговий раз довів, що здорова конкуренція – запорука якісних послуг. Це аксіома ринкової економіки, але все одно вона зрозуміла далеко не всім. Банки, змагаючись один з одним, повинні радувати клієнтів, знижуючи тарифи. Слідом за Monobank оголосив про зниження ключових тарифів для ФОП і юридичних осіб і ПриватБанк, який поки що залишається абсолютним лідером на ринку відповідних послуг в нашій країні. Що ж це за нові тарифи? Давайте розбиратися.


Які тарифи будуть виглядати по-іншому: короткий дайджест

В першу чергу, не слід забувати, що епідемія COVID-19 в нашій країні все ще триває, і більше того – Україна мало не щодня ставить нові антирекорди. Тож все ще корисно і важливо дотримуватися дистанції та користуватися послугами дистанційного банкінгу. Тепер це не тільки безпечно, але ще й вигідно: вже з першого жовтня тарифи на внесення грошей через термінали для самообслуговування будуть знижені з семи до п’яти гривень. Сума зарахування ролі не грає.

З першого жовтня також будуть скасовані тарифи на післяопераційне обслуговування, тобто проведення транзакцій після банківського дня. Внутрішньобанківські платежі будуть повністю безкоштовними, а для проведення платежів для корпоративних клієнтів їхній розмір буде знижено до трьох гривень.

Тариф за внесення виручки через банківську касу встановлено в розмірі двадцяти гривень незалежно від суми внесення. ПриватБанк також поставив за мету стимулювати безготівкові оператціі. З першого жовтня будуть знижені тарифи за зняття готівки з картки «Ключ до світла» і корпоративних карт – вони складуть один відсоток, а при нецільовому поповненні готівкою даних карток – всього лише 0,5%. Дані переглянуті тарифи не можуть не порадувати всіх, адже Приватні поки що залишається безперечним лідером ринку і основним банком більш ніж для 66% українців.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей