Hardnews

Бюджетний китайсько-американський електрокар за $ 4000 підкорює серця користувачів

Обговорення

Новий компактний електрокар Hong Guang MINI EV став черговим трендом в області машинобудування через свою невисоку ціну – придбати машину можна всього за 4000 доларів. Виробник обіцяє високу якість свого продукту, 120 км пробігу на одній зарядці і місткий багажник.


Варто зауважити, що Hong Guang MINI EV користується такою популярністю через репутацію своїх творців -збирати автомобіль будуть в Китаї, однак за якість відповідає американський партнер в особі компанії SAIC-GM. Втім, жителям всіх країн, крім Китаю, варто стримувати свої апетити – виробник не збирається створювати експортну модель, обмежуючись лише продажем машин на внутрішньому ринку. Однак тут позиція творця електрокара зрозуміла – не дивлячись на те, що Hong Guang MINI EV ще навіть не надійшов у продаж, на нього вже є понад 50 тисяч попередніх замовлень.

Hong Guang MINI EV

Також зрозумілий і інтерес користувачів – незважаючи на невелику вартість, а машину можна буде купити за 5 540 доларів в максимальній комплектації і 4000 в стандартній, кар має дуже вражаючі характеристики. Габарити машини стандартні для міських «міні» – 2917 х 1493 х тисяча шістсот двадцять один мм. У ній спокійно розмістяться чотири людини, а якщо висадити двох пасажирів і скласти задні сидіння, то виявиться вельми серйозний багажник місткістю в 741 літр. При цьому «крихта» зможе проїхати 120 км без додаткової підзарядки через батарею на 9,2 кВтг.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S20 вийде у версії для “бідних”

В минуле

З’ясувалося, коли очікується здешевлення iPhone SE

В майбутнє

Також буде цікаво