Softnews

Український мобільний додаток став найвідомішим у світі

Обговорення

Як відомо, в нашій країні і взагалі в Східній Європі IT-кадри – одні з кращих в світі, і недавно ми отримали ще одне підтвердження цьому. В американському AppStore в лідери вийшов українське мобільний додаток, яке обійшло в популярності таких монстрів, як TikTok, Netflix, Hulu, Disney +. Ця програма, Reface також посіла друге місце серед всіх інших безкоштовних додатків в світі.


Деталі й подробиці: що це за додаток?

ReFace – програма, яка дозволяє змінювати обличчя на відео і фотографіях. Просто, як все геніальне – але це і стало запорукою популярності. На даний момент додаток завантажили понад двадцять сім мільйонів разів. У категорії Entertainment Google Play він зайняв перше місце в чотирнадцяти країнах, в тому числі у Великобританії, Канаді, Австралії, і четверте місце – в США. При цьому популярність додатку практично повністю забезпечена «сарафанним радіо». Маркетинг з публікаціями в Techcrunch і VICE прийшов уже потім і забезпечив, за оцінками експертів, лише одну десяту частину популярності. Дуже багато зробили селебріті, які постійно постять плоди роботи програми у себе в Інстаграмі. Серед них Снуп Дог, Дуа Ліпа і Брітні Спірс. Причому їм ніхто за це не платив.

Багато в чому зростання популярності було також забезпечено розширенням функціоналу: якщо спочатку додаток міг вставляти особу тільки в гіфки, то зараз додали функцію відео високої якості.

На даний момент в офісі Reface працює п’ятдесят співробітників. Компанія входить в стартап RefaceAI, заснований в 2011 році Романом Могильним, Олесем Петрівим і іншими програмістами. Стартап зробив своєю спеціальністю розробку програмного забезпечення, яке пізнає особу і дозволяє вставляти їх на гіфки і в відео. Незважаючи на критику цієї ідеї – деякі відзначали, що вона може бути використана для різних фейків – додаток набирає популярність.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар решил изменить свои самые популярные тарифы

В минуле

Украинское мобильное приложение стало самым известным в мире

В майбутнє

Також буде цікаво