Hardnews

Nokia 8.3 5G вперше показали на відео

Анонсований в березні смартфон Nokia 8.3 5G ще не добрався до покупців, але вже встиг засвітитися в інтернет-магазині, що опублікував його технічні характеристики. Тепер же став достовірно відомий і дизайн «затриманого» через пандемію пристрою: його особисто продемонстрував користувачам Twitter директор по продуктах бренду Юхо Сарвікас.

У своєму мікроблозі топ-менеджер опублікував короткий ролик з демонстрацією майбутньої новинки – за його словами, зйомка велася на другий такий же смартфон. Представлене відео розкриває дизайн тильної панелі пристрою в забарвленні, яке виробник називає «полярна ніч». У кадрі чітко видно круглий модуль основної камери, представленої чотирма датчиками.

https://twitter.com/sarvikas/status/1292250992675676160

З попередніх витоків відомо, що смартфон отримає процесор Qualcomm Snapdragon 765G, функцію запису відео у форматі 21: 9 і оптику Zeiss. Точної дати релізу Nokia 8.3 5G бренд як і раніше не оголосив. Очікується, що новинка надійде в продаж не пізніше третього кварталу поточного року і обійдеться покупцям в суму близько $ 645.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button