Hardnews

Nokia 8.3 5G вперше показали на відео

Обговорення

Анонсований в березні смартфон Nokia 8.3 5G ще не добрався до покупців, але вже встиг засвітитися в інтернет-магазині, що опублікував його технічні характеристики. Тепер же став достовірно відомий і дизайн «затриманого» через пандемію пристрою: його особисто продемонстрував користувачам Twitter директор по продуктах бренду Юхо Сарвікас.


У своєму мікроблозі топ-менеджер опублікував короткий ролик з демонстрацією майбутньої новинки – за його словами, зйомка велася на другий такий же смартфон. Представлене відео розкриває дизайн тильної панелі пристрою в забарвленні, яке виробник називає «полярна ніч». У кадрі чітко видно круглий модуль основної камери, представленої чотирма датчиками.

З попередніх витоків відомо, що смартфон отримає процесор Qualcomm Snapdragon 765G, функцію запису відео у форматі 21: 9 і оптику Zeiss. Точної дати релізу Nokia 8.3 5G бренд як і раніше не оголосив. Очікується, що новинка надійде в продаж не пізніше третього кварталу поточного року і обійдеться покупцям в суму близько $ 645.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Розкрита нова схема шахрайства в популярному месенджері

В минуле

Xiaomi Mi 10 Ultra – кращий камерафон сучасності

В майбутнє

Також буде цікаво