Бізнес та акції

Популярний месенджер пропонує грошові виплати своїм користувачам

Обговорення
Мессенджеры

Керівництво компанії WhatsApp оголосило про те, що зможе видавати своїм клієнтам, які користуються месенджером понад рік, безвідсотковий кредит. Якщо користувач поверне гроші вчасно, то ніяких комісій з нього вимагати не будуть.


Дана послуга стала частиною рекламної кампанії сервісу миттєвих платежів UPI (Unified Payments Interface), який використовується для мікротранзацій всередині мережі WhatsApp. Для отримання винагороди необхідно зареєструвати обліковий запис в UPI, отримати кошти на свій гаманець, а потім вивести їх собі на карту. Дана послуга доступна «найстарішим» користувачам месенджера, чий телефон зареєстрований в системі WhatsApp мінімум 365 днів.

Щоб ви не думали, що це рекламний прийом або шахрайство, знайте – компанія не збирається роздавати свої гроші направо і наліво, натомість пропонуючи якийсь аналог кредиту. Гроші просто будуть перераховані в борг, без комісії і відсотків, за умови своєчасного погашення кредиту. Максимально можна отримати 5000 доларів на 180 днів. Якщо борг буде своєчасно погашений, то відсотки виплачувати не потрібно, при затримці повернення коштів терміном не більше 6 місяців нараховується символічна пеня в 3% річних.

Мессенджер

Дана послуга вже діє, але скористатися нею можуть лише жителі Індії. Тестування кредитної лінії триватиме рік, в ньому візьмуть участь місцеві банки. Якщо послуга пройде «тест драйв», то пошириться на інші регіони. Жителі країн колишнього СНД отримають можливість позичити гроші у WhatsApp в 2021 році.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Популярний смартфон Xiaomi подешевшав майже удвічі

В минуле

Samsung Galaxy Note20 не вразив навіть своїх творців

В майбутнє

Також буде цікаво