Vodafone

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив найкращу послугу, яка потрібна абсолютно всім

Vodafone

Компанія Vodafone запустила послугу, потрібну абсолютно всім, в рамках якої ви всього за п’ятдесят гривень на місяць отримуєте повністю безлімітний доступ до Netflix, Megogo і YouTube. Це досить приємно, якщо врахувати той простий факт, що величезна кількість відеосервісів, звичайно, радує, але постійний перегляд відео забирає дуже багато гігабайтів трафіку.


Деталі послуги, корисної завжди

Ми вже робили статті, присвячені PASS-послугам від Vodafone, в тому числі і окремо Video Pass. Ви можете підключити її на тридцять днів за п’ятдесят гривень, ввівши просту комбінацію * 313 * 1 #. При цьому зверніть увагу, що в деякі тарифні плани послуга вже входить, а також що вона, що досить логічно, не може підключитися, якщо у вас вже є безлімітний мобільний Інтернет. Справді, який тоді від неї толк, якщо ви і так можете не звертати уваги на якісь гігабайти взагалі? З повним списком тарифних планів, які можуть підключити послугу, ви можете ознайомитися на офіційному сайті компанії Vodafone.


Слід зазначити, що послуга Vodafone Video Pass поширюється в першу чергу на перегляд відео з офіційних клієнтів Ютуб, Мегого і інших відеосервісів, які входять в її список. Також ми настійно радимо під час перегляду відключати VPN, якщо ви ним користуєтеся, щоб система правильно ідентифікувала трафік, який не підлягає тарифікації відповідно до умов надання послуги. Не входять в послугу RSS-розсилки, стрімінговие сервіси, подкасти, а також реклама, яка іноді показується навіть в офіційних програмах. Використовуйте блокувальник реклами. Для отримання якомога повнішої інформації про те, що входить і не входить в послугу, подивіться її сторінку на офіційному ресурсі оператора.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк решил подарить своим клиентам Apple iPad Pro 11

В минуле

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучшую услугу, которая нужна абсолютно всем

В майбутнє

Також буде цікаво