Бізнес та акції

ПриватБанк вирішив подарувати своїм клієнтам Apple iPad Pro 11

Обговорення

Під час масової епідемії Уханьского коронавіруса COVID-19 і викликаного нею загального карантину багато українців по достоїнству оцінили фріланс і взагалі всі види віддаленої роботи. Бум фріланса почався давно – ще кілька років тому, але тільки зараз він став по-справжньому масовим явищем, і як ніколи до речі потрібна для всіх українців послуга, яку запустив ПриватБанк спільно з Visa. Вони запустили програму, яка покликана стимулювати розвиток українського фрілансу. Тепер ті українці, які користуються платформою електронних платежів Payoneer, можуть виграти планшети Apple, які дуже знадобляться їм у роботі.


Що за розіграш і як прийняти в ньому участь?

В рамках акції, організованої ПриватБанком спільно з «Візою», ви можете виграти відмінний планшет Apple iPad Pro 11 з клавіатурою або ж Apple iPad mini. Для цього від вас вимагається аж до кінця вересня отримати платіж на суму від п’яти тисяч гривень на приватбанківську «Візу» через систему Payoneer, а також оплатити картою не менш п’яти покупок на суму від п’ятисот гривень. Зараз ПриватБанк обслуговує понад п’ятдесят тисяч клієнтів сервісу Payoneer, завдяки чому замовники можуть отримувати найсучасніші технології оплати та здійснення електронних переказів. Відзначимо, що ПриватБанк вже давно співпрацює з системою Payoneer, завдяки запущеному цілодобовому онлайн-сервісу зарахування платежів. Завдяки цьому як фізичні особи, які займаються всіма видами фрілансу, так і фахівці в сфері технологій, які працюють на іноземних роботодавців, можуть миттєво отримувати оплати в цілодобовому режимі без будь-яких комісій. З питань, що стосуються акцій, можна звертатися безпосередньо в службу підтримки ПриватБанку на сайт [email protected]

 

Нагадаємо, що ПриватБанк також заохочує клієнтів користуватися сервісом переказів RIA. Він заплатить за сто гривень клієнтам в рамках акції для тих, хто ним користується для переказів. Це відмінна альтернатива Western Union та її основний конкурент у багатьох країнах, в тому числі тепер і в Україні. Умови для отримання ста гривень кешбеку прості. По-перше, ви повинні будете отримати або відправити на карту MasterCard від ПриватБанку міжнародний переказ в системі RIA. По-друге, потрібно буде оплатити тієї ж самою картою не менше трьох покупок на суму від п’ятдесяти гривень. Акція щодо кешбеку буде діяти ще досить довго, аж до жовтня-місяця.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi добавила в MIUI 12 самую долгожданную функцию

В минуле

ПриватБанк решил подарить своим клиентам Apple iPad Pro 11

В майбутнє

Також буде цікаво