Hardnews

Samsung Galaxy Z Fold 2 вперше показали наживо

Обговорення
Samsung Galaxy Fold

Samsung вже опублікувала офіційний відеотізер майбутнього заходу Galaxy Unpacked, на якому можна було помітити всі майбутні новинки компанії. У їх числі значиться і друге покоління гнучкого смартфона Galaxy Z Fold 2 – і незадовго до презентації в мережу витекла перша «жива» фотографія майбутньої новинки.


Знімок опублікував авторитетний мережевий інформатор Макс Вайнбах. Крім дизайну передньої панелі, витік підтверджує і офіційну назву пристрою – Samsung Galaxy Z Fold 2 5G. Таким чином, компанія планує відносити до лінійки Z всі апарати з гнучкими екранами.

Samsung Galaxy Z Fold 2

Samsung Galaxy Z Fold 2

Ще однією відмінністю другого покоління Fold стане розміщення фронтальної камери. Замість спеціальної неактивної області Z Fold 2 отримає врізаний в дисплей селфі-модуль. Виробник не прокоментував витік – ознайомитися з фінальним дизайном новинки можна буде в ході презентації Galaxy Unpacked, яка відбудеться 5 серпня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Найден способ читать чужую переписку в популярном мессенджере

В минуле

Xiaomi Mi Band 5 временно раздают бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво