Новини

Новітня приставка Sony PlayStation впала в ціні до 2000 гривень

Обговорення
Sony PlayStation

Компанія Sony є одним з найбільших і найвідоміших на ринку брендів, пов’язаних з відеоіграми. Вона займається випуском ігрових консолей на ринок ось уже як кілька десятків років, і всі з них користуються величезною популярністю, так як їх собі купують десятки мільйонів людей. Даний виробник електроніки знову і знову робить щось заради того, щоб його фірмові консолі були на піку популярності. В кінці 2018 японська корпорація вирішила випустити нову ігрову консоль PlayStation, яка за всіма законами жанру мала стати хітом, проте нічого подібного не сталося. Її продажі вже в перші дні після запуску виявилися мізерно низькими, що, в свою чергу, вкрай негативно відбилося на її майбутньому.


В Україні в офіційних торгових точках компанії-виробника, а також в магазинах найближчих партнерів, дана приставка була оцінена в 3999 гривень, тобто в досить велику грошову суму. Новинка вже в перші дні після появи у продажу повністю їх провалила, тому компанії-виробнику не залишилося нічого іншого, крім як обрушити вартість цього електронного пристрою до 2900 гривень, тобто приблизно на 25%. Продажі різко підскочили, однак тривало все це не дуже довго, тому що вже через кілька місяців ситуація знову почала стрімко погіршуватися, стаючи все гірше і гірше.

Sony PlayStation

У підсумку, японській корпорації Sony довелося знову піти на крок, якого вона спочатку звичайно ж не планувала. Бренд ще раз зробив новітню PlayStation дешевше і доступніше, запропонувавши всім охочим здійснити її покупку всього-на-всього за еквівалент 2000 гривень. За такою низькою вартістю вона стала доступна для покупки всім бажаючим в Україні, причому як в фірмових торгових точках компанії, так і в магазинах найближчих партнерів.

PlayStation

В даному конкретному випадку мова йде про ігрову приставку PlayStation, яка стала перевипущеною через більш ніж 25 років версією оригінальної PS Classic. Новинка поставляється відразу з приблизно двома десятками вбудованих в пам’ять відеоігор, з двома геймпадами в комплекті поставки, а також з іншими приємними особливостями. Цей пристрій оснащений інтерфейсом HDMI для підключення до сучасних моделей телевізорів і телеприставок. Новинка вдвічі менше оригінальної моделі, але при цьому пропонує точно такі ж можливості. У найближчому майбутньому навряд чи вартість цієї консолі опуститься нижче 2000 гривень, тому її можна сміливо купувати.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi благає не оновлювати ці смартфони самостійно

В минуле

В Україні почали продавати унікальний смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво