Київстар

Київстар пояснив чому опустив ціни на інтернет в більш ніж 10 разів

Обговорення
Київстар

Оператор “Київстар” пояснив, у зв’язку з чим опустив ціни на інтернет до десяти гривень в місяць. Ця заява була зроблена у зв’язку зі звинуваченням у демпінгу цін, пред’явленим ІнАУ, Інтернет-асоціацією України, кілька днів тому. Нагадаємо, ІнАУ звернулася до АМКУ, Антимонопольного комітета України, з проханням розібратися з цінами оператора на широкосмуговий кабельний інтернет, які він встановив в місті Маріуполь. Про це ми писали раніше.


Київстар не займається демпінгом цін?

Як повідомляє прес-служба оператора «Київстар», найбільший в Україні мобільний оператор веде ретельно сплановану і зважену політику щодо тарифів. Експерти аналізують всі потреби, які можуть виникнути у клієнтів, і надають їм кращу якість послуг за оптимальною ціною. Особливо актуально це в нинішніх умовах, коли через економічну кризу, викликану глобальною пандемією китайського коронавіруса COVID-19, купівельна спроможність українських громадян різко знизилася.

Відповідно до повідомлення прес-служби, оператор ретельно проаналізував ринок і те, як відбувається споживання трафіку, та які послуги споживаються в найбільшою мірою, і за результатами даного аналізу була запущена акційна пропозиція, яка не потрапляє під визначення демпінгу. Так, акція дійсно є тимчасовою, але тільки самі абоненти можуть вирішувати, чи користуватися їм послугами «Київстар», і який тарифний план вони бажають отримати після того, як закінчиться дія акції.

Киевстар

У Київстарі підкреслили, що акційні знижки – це світова практика, і ніде по всій земній кулі в них ніхто не бачить нічого поганого. Право встановлювати тарифи на свій розсуд і проводити акції з будь-якими умовами (в адекватних межах) гарантовано будь-яким операторам зв’язку відповідно до українського законодавства.

Оператор мобільного зв’язку вітає виключно чесну конкуренцію.Іншими словами, дане повідомлення можна розуміти як своєрідне звинувачення конкурентів в Маріуполі в змові з метою підняття цін. Здається, ми знаходимося на порозі повномасштабної «торгової війни» за ринок інтернет-послуг в даному місті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Нова пошта засмутила клієнтів своїми нововеденнями

В минуле

Новая почта огорчила клиентов своими нововведениями

В майбутнє

Також буде цікаво