Бізнес та акції

Картки Монобанку тепер необхідно поповнювати по-іншому

Починаючи з 28 квітня, в нашій країні набувають чинності нові правила поповнення банківських карт. Тепер вимоги до посвідчення особистості стали суворішими. Карти Monobank і інших банків тепер необхідно поповнювати по-іншому. Всі клієнти Монобанку отримали СМС-повідомлення із детальною інструкцією, як поповнити карту на суму в до 50 тисяч гривень. Коротко, якщо ви хочете внести від п’яти до п’ятдесяти тисяч за один платіж, то вам потрібно зробити це за допомогою терміналу IBOX, попередньо авторизувавшись, приклавши до NFС-рідера смарт-годинник, карту або паспорт.


Нові правила для боротьби зі злочинністю

Нові правила пов’язані з вступом в силу закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення». Головна зміна – тепер при введенні номера карти вручну ліміт становитиме всього 4999 гривень за один платіж. Це в три рази менше, ніж було раніше, коли максимальна сума становила 14 999 гривень.

Монобанку

Людина, яка є клієнтом Monobank і не надасть документи, може поповнити свою карту в А-Банк, ТАСкомбанк або Універсал Банк одним платежем на суму, яка не перевищує 4 999 гривень. Документи, що підтверджують особу, потрібно буде пред’являти і при здійсненні всіх інших операцій, які пов’язані з такими сумами. Документами можуть вважатися:

  • Паспорт громадянина України
  • Закордонний паспорт громадянина України
  • Паспорт іноземного громадянина
  • Дозвіл на тимчасове проживання, вид на проживання
  • Тимчасове посвідчення особи
  • Посвідчення біженця
  • Інші документи, встановлені законами та підзаконними актами нашої країни.

Як роз’яснює НБУ, ви тепер не можете провести суми, що перевищують п’ять тисяч гривень, через позабанківські термінали, такі, як EasyPay або 24nonStop.

Back to top button