Hardnews

Meizu 17 Pro може потягатися з гаджетами від Apple

Компанія Meizu Technology повідомила нові подробиці про характеристики флагманського смартфона Meizu 17 Pro, а також виклала постер, на якому присутня фраза «9 днів до мрії», яка вказує на дату анонсу смартфона.

Виробник вперше продемонстрував крупним планом основну камеру Meizu 17 Pro, підтвердивши, що в центрі світлодіодного спалаху буде розташовуватися найсучасніший 3D-датчик глибини. Імовірно, він буде використовуватися не тільки для прорахунку глибини сцени і коректного розмиття фону на фотографіях, але і в додатках доповненої реальності. Виробник спеціально зазначив, що за можливостями цього датчика смартфон не буде поступатися новітньому планшету Apple iPad Pro .

Meizu 17 Pro

Згідно з раніше опублікованою інформацією, смартфон оснащений однокристальною системою Qualcomm Snapdragon 865, швидкою оперативною пам’яттю LPDDR5 і флеш-пам’яттю UFS 3.1. Meizu 17 підтримує швидку бездротову зарядку Super Wireless mCharge, Wi-Fi 6 і оснащений модулем NFC для безконтактних платежів. Meizu 17 оснащений квадрокамерою з головним датчиком зображення Sony IMX686, розширення якого складе 64 Мп.

Презентація Meizu 17 і Meizu 17 Pro очікується 8 травня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button