OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro позують на живих фото

Треба прочитати

На сайті Slashleaks опублікували якісні фотографії нових смартфонів OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro, які повинні бути представлені вже на наступному тижні.


Смартфони OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro будуть несильно відрізнятися один від одного в плані дизайну, якщо говорити точніше, то у OnePlus 8 Pro є додатковий модуль і лазерний помічник автофокусу зліва від основної камери. Крім того, бічні рамки екрану у OnePlus 8 Pro будуть трохи вужче, ніж у стандартної версії OnePlus 8.

OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro

Друга фотографія підтверджує, що екран OnePlus 8 буде мати частоту оновлення зображення 90 Гц, тоді як дисплей OnePlus 8 Pro характеризується частотою оновлення 120 Гц.

OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro

Генеральний директор і співзасновник компанії Піт Лау (Pete Lau) минулого тижня підтвердив, що смартфон побудовані на базі однокристальної системи Snapdragon 865, вони оснащені швидкою оперативною пам’яттю LPDDR5, а також торішньою пам’яттю UFS 3.0, яка використовувалася і в попередніх флагманах компанії.

Засновник і генеральний директор OnePlus Піт Лау (Pete Lau) заявив про те, що смартфон OnePlus 8 Pro встановив відразу 13 рекордів, не вдаючись у подробиці.

Презентація лінійки смартфонів OnePlus 8 відбудеться 14 квітня.

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей