Hardnews

Назвав джерело появи коронавірусу в Україні

Обговорення
Коронавірус

Єдиним джерелом коронавірусу в Україні є люди, які повернулися в країну із заробітків і з подорожей. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише «РБК-Україна» .


За його словами, масове повернення громадян з-за кордону триває, що «посилює і збільшує число людей, заражених інфекцією».

Прем’єр підкреслив, що саме в зв’язку з даною обставиною урядом прийнято рішення припинити з п’ятниці, 27 березня, будь-який пасажирський рух через кордон України з обох сторін.

Раніше 25 березня влада України оголосили на всій території країни режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу до 24 квітня. В країні також введений карантин, за недотримання правил якого передбачається кримінальна та адміністративна відповідальність. Всі розважальні заклади, школи і вузи, а також непродуктові магазини закриті, громадян просять не залишати домівки. У найбільших містах обмежено рух громадського транспорту.

За останніми даними, в Україні заразилися коронавірусів 116 осіб, четверо померли. Загальна кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 в світі перевищило 436 тисяч чоловік; 19,6 тисячі померли, понад 111 тисяч вилікувалися.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone отказался от абонплаты на время карантина

В минуле

Honor 30S – можливості камера показали за 5 днів до виходу

В майбутнє

Також буде цікаво