Hardnews

Новий тест на коронавірус визначає хворобу за 5 хвилин

Обговорення
Коронавірус

У Сінгапурі створили найшвидший тест на коронавірус, який дозволяє виявити наявність вірусу SARS-CoV-2 в організмі пацієнта всього за п’ять-десять хвилин, про що повідомило місце видання The Straits Times.


Поки що даний тест не отримав офіційного схвалення, його творці розраховують на те, що це відбудеться протягом місяця, після чого тест почнуть поставляти в лікарні і організації, які займаються пошуком вакцини.

Для аналізу використовується мазок зі слизовими виділеннями пацієнтів, який поміщається в портативний пристрій, що дозволяє на місці визначити, чи заражена людина. Тобто відпадає необхідність відправки зразків до лабораторії і істотно знижується час тесту.

Творці цієї системи стверджують, що вона є дуже чутливою і точною. Новий тест вже був вкрай успішно протестований в декількох лікарнях Сінгапуру.

Станом на сьогодні, пандемія коронавірусу зафіксована в 168 країнах світу, всього захворіло понад 425 тис. людей, загинули майже 19 тис. осіб.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар допоможе виявити потенційних переносників коронавірусу

В минуле

Meizu 17 позує на реальній фотографії

В майбутнє

Також буде цікаво