Vodafone

Vodafone зробив частину своїх послуг безкоштовними на час карантину

Обговорення
Vodafone

Оператори мобільного зв’язку, як і багато інших компаній, з усіх сил намагаються полегшити громадянам незручності, які вони змушені відчувати під час епідемії китайського коронавіруса COVID-19 і карантину, який введений в нашій країні. Так, наприклад, компанія Vodafone запропонувала дві безкоштовні послуги – одну для всіх своїх абонентів, іншу для ряду клієнтів, які «сидять» на певних тарифних планах передоплати.


Життєво важлива інформація – безкоштовно

У четвер прес-служба оператора Vodafone Україна заявила про те, що надає всім своїм абонентам безкоштовний доступ до ряду ресурсів, які містять інформацію, життєво важливу для громадян під час коронавірусної епідемії. Це такі веб-сайти, як:

  • Центр громадського здоров’я.
  • Міністерство закордонних справ України.
  • Міністерство охорони здоров’я України.
  • Створений під егідою Міністерства закордонних справ України ресурс «Друг», призначений для добровільної реєстрації громадян, які прибули з епіцентру зараження.
  • Спеціальний сайт «Коронавірус в Україні», створений для моніторингу ситуації з епідемією в нашій країні.
  • Офіційний веб-сайт Всесвітньої Організації Здоров’я.

Доступ на сайт проекту «Друг» і на ресурси Міністерства закордонних справ України надається в тому числі тим абонентам, які знаходяться в роумінгу. Мати гроші на рахунку для цього не обов’язково. Аналогічна ситуація – з офіційним сайтом самого оператора «Vodafone Україна», а також з додатком «Мій Vodafone». Також відразу ж після того, як стало відомо, що кордони нашої країни закриваються на карантин, оператор мобільного зв’язку зарахував всім абонентам у роумінгу по сто гривень на рахунок.

Vodafone

Абоненти ряду тарифів передоплати (їх список ми приводили у вчорашній статті на ту ж тему) з 13 березня отримали безкоштовний доступ до послуги Online Pass. Вона має на увазі можливість безлімітного відвідування найбільш популярних серед українців соціальних мереж, таких, як Фейсбук. Також в рамках даної PASS-послуги не підлягають тарифікації текстові повідомлення і картинки в месенджерах – Viber, WhatsApp, Telegram, Skype. В деякі тарифні плани Online Pass входить за замовчуванням, підключати її немає ніякої необхідності.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Розкрито процесор майбутнього Samsung Galaxy Note 20

В минуле

Vodafone сделал часть своих услуг бесплатными на время карантина

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.