Huawei P40 та P40 Pro вперше показали офіційно

Зараз на головній

На сайті Slashleaks опублікували офіційні прес-зображення флагманських смартфонів, які демонструють фронтальні панелі цих телефонів.


Дані зображення підтверджують попередню інформацію про те, що більш доступна модель Huawei P40 отримає плоску панель, тоді як Huawei P40 Pro оснащений зігнутим OLED-екраном. При цьому екран Huawei P40 має добре помітні рамки по всьому периметру екрану, тоді як у Huawei P40 Pro невеликі рамки видно тільки над і під екраном.

Смартфони отримали досить великі фронтальні камери, які врізані в лівий верхній кут екрану. У Huawei P40 Pro відповідний виріз більше, так як між двома датчиками зображення, за чутками, розташовується додатковий сенсор.

Постачальником екранів для Huawei P40 виступає компанія BOE, яка успішно налагодила масове виробництво. Що стосується Huawei P40 Pro, то спочатку відвантажувати такі панелі будуть Samsung Display і LG Display. При цьому BOE також сподівається отримати контракт на поставку вигнутих екранів для Huawei P40 Pro.

Huawei P40 Pro Huawei P40 Pro Huawei P40 Pro

Huawei P40 і Huawei P40 Pro отримають однокристальні системи Kirin 990 5G SOC, підтримку швидкої дротової і бездротової зарядки, а також флагманську камеру.

Тим часом  китайські магазини вже відкрили попередній продаж Huawei P40 Pro .

Офіційний анонс очікується 26 березня.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Как выбрать велосипед – простые правила

К приобретению велосипеда нужно подходить не менее ответственно, чем к покупке автомобиля. Ведь существует большое разнообразие конструкций и моделей...

Більше схожих статей