Hardnews

Huawei P40 та P40 Pro вперше показали офіційно

Обговорення
Huawei P40 Pro

На сайті Slashleaks опублікували офіційні прес-зображення флагманських смартфонів, які демонструють фронтальні панелі цих телефонів.


Дані зображення підтверджують попередню інформацію про те, що більш доступна модель Huawei P40 отримає плоску панель, тоді як Huawei P40 Pro оснащений зігнутим OLED-екраном. При цьому екран Huawei P40 має добре помітні рамки по всьому периметру екрану, тоді як у Huawei P40 Pro невеликі рамки видно тільки над і під екраном.

Смартфони отримали досить великі фронтальні камери, які врізані в лівий верхній кут екрану. У Huawei P40 Pro відповідний виріз більше, так як між двома датчиками зображення, за чутками, розташовується додатковий сенсор.

Постачальником екранів для Huawei P40 виступає компанія BOE, яка успішно налагодила масове виробництво. Що стосується Huawei P40 Pro, то спочатку відвантажувати такі панелі будуть Samsung Display і LG Display. При цьому BOE також сподівається отримати контракт на поставку вигнутих екранів для Huawei P40 Pro.

Huawei P40 Pro Huawei P40 Pro Huawei P40 Pro

Huawei P40 і Huawei P40 Pro отримають однокристальні системи Kirin 990 5G SOC, підтримку швидкої дротової і бездротової зарядки, а також флагманську камеру.

Тим часом  китайські магазини вже відкрили попередній продаж Huawei P40 Pro .

Офіційний анонс очікується 26 березня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Google почала блокувати свої сервіси на смартфонах Huawei

В минуле

Названо смартфони, які дешевшають найповільніше

В майбутнє

Також буде цікаво