В MIUI 11 усунули дратівливий недолік

Зараз на головній

Як повідомили розробники фірмової оболонки MIUI для смартфонів Xiaomi і Redmi, вони усунули один з найнеприємніших багів, на який давно скаржилося користувачі. Тепер ви з легкістю зможете знайти потрібну фотографію в сторонньому додатку, вам не потрібно буде витрачати багато часу на її пошуки.


Співробітник відділу Xiaomi, який займається поліпшенням камери і галереї смартфонів Xiaomi і Redmi, повідомив, що вони нарешті привели в порядок відображення фотографій з камери, а також різних збережених зображень, які виводяться одночасно на екран при спробі відправити потрібний знімок в популярних додатках соціальних мереж і месенджерів.

Якщо раніше вони часто відображалися упереміш і щоб знайти потрібну фотографію, потрібно було витратити досить багато часу, то зараз сортування за часом і іншим параметрам працює без будь-яких проблем.

MIUI 11

Ці зміни внесені до свіжої бета-версії MIUI, яка почне поширюватися вже на цьому тижні. Стабільна версія нової прошивки буде випущена найближчим часом після невеликого тестування.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Експерти розповіли, що потрібно оперативно робити, якщо ваш смартфон зламали

Причиною уповільнення роботи смартфона і дивацтв у його роботі можуть бути зовсім не зайві кілька гігабайт фото в пам'яті,...

Більше схожих статей