Softnews

В MIUI 11 усунули дратівливий недолік

Як повідомили розробники фірмової оболонки MIUI для смартфонів Xiaomi і Redmi, вони усунули один з найнеприємніших багів, на який давно скаржилося користувачі. Тепер ви з легкістю зможете знайти потрібну фотографію в сторонньому додатку, вам не потрібно буде витрачати багато часу на її пошуки.


Співробітник відділу Xiaomi, який займається поліпшенням камери і галереї смартфонів Xiaomi і Redmi, повідомив, що вони нарешті привели в порядок відображення фотографій з камери, а також різних збережених зображень, які виводяться одночасно на екран при спробі відправити потрібний знімок в популярних додатках соціальних мереж і месенджерів.

Якщо раніше вони часто відображалися упереміш і щоб знайти потрібну фотографію, потрібно було витратити досить багато часу, то зараз сортування за часом і іншим параметрам працює без будь-яких проблем.

MIUI 11

Ці зміни внесені до свіжої бета-версії MIUI, яка почне поширюватися вже на цьому тижні. Стабільна версія нової прошивки буде випущена найближчим часом після невеликого тестування.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button