Hardnews

Саме таку відеокарту може отримати Xbox Series X

Обговорення
Xbox Series X

Після того, як Microsoft оголосила про продуктивність відеокарти консолі Xbox Series X, рівній 12 TFLOPS, з’явилися припущення про можливі характеристиках відеокарти. Ось і MyDrivers не втримались від припущень. І вони досить цікаві.


Для того, щоб домогтися заявленої продуктивності, потрібен GPU або з дуже високою частотою, або з великою кількістю ядер. Тут можливі кілька варіантів:

  • 3584 потокових процесорів і частота тисячі шістсот сімдесят п’ять МГц;
  • 3840 потокових процесорів і частота 1565 МГц;
  • 4096 потокових процесорів і частота 1465 МГц.

Так як перші варіанти з високою частотою відведуть TDP відеокарти далеко за рамки розумного споживання енергії (наприклад, енергоспоживання Radeon RX 5700 при 2304 потокових процесорах і високій частоті одна тисяча сімсот двадцять п’ять МГц досягає 180 Вт), то найбільш вірогідний варіант – третій, з досить великою кількістю потокових процесорів і відносно низькою частотою.

Xbox Series X

Другий момент, на якому зупинилося видання – різниця в продуктивності між Xbox Series X і Xbox One X. Якщо оперувати офіційними даними, то тут перевага в два рази на користь нової консолі – 12 TFLOPS проти 6 TFLOPS. Але штука в тому, що продуктивність з плаваючою комою не чітко корелює з ігровою продуктивністю – тут ще треба враховувати зміни архітектури і відповідний прогрес по частині IPC. Простий приклад: продуктивність Radeon RX 580 в операціях з плаваючою комою 6,2 TFLOPS – на 27% менше, ніж у Radeon RX 5700. Але різниця в ігровій продуктивності між цими моделями – вже близько 60% на користь Radeon RX 5700. Тобто при однаковій продуктивності в операціях з плаваючою комою ігрова продуктивність архітектури RDNA досягає 127% ігрової продуктивності архітектури GCN 4.0.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

3 гривны в день: Vodafone запустил тариф с безлимитным интернетом и 1500 минутами разговоров

В минуле

Facebook Messenger чекають переміни: що зміниться

В майбутнє

Також буде цікаво