Hardnews

Redmi 9 на базі Helio G70 представлять вже на днях

Обговорення
Xiaomi

Віце-президент Xiaomi і глава Xiaomi India Ману Кумар Джейн (Manu Kumar Jain) останнім часом неодноразово натякав на швидкий випуск в Індії нових цікавих смартфонів.


Ніхто не сумнівається в тому, що в список увійдуть Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, які раніше були представлені в Китаї і вже надійшли в продаж, правда поставки поки дуже обмежені і знайти смартфони у вільному продажу практично неможливо.

Тепер же видання 91mobiles отримало ексклюзивну інформацію про те, що на тій же самій прес-конференції, в ході якої в Індії будуть представлені Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, компанія також покаже потенційний бестселер Redmi 9 (не плутати з Redmi Note 9).

Поки що про смартфон Redmi 9 невідомо практично нічого, за винятком того, що він буде побудований на базі однокристальної системи MediaTek Helio G70 SoC, яка раніше дебютувала в смартфоні Realme C3.

За непідтвердженою інформацією, діагональ екрану складе 6,6 дюйма, обсяг оперативної і флеш-пам’яті складе 4 і 64 ГБ відповідно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy A11 – майбутній бестселлер перше показали на фото

В минуле

Oppo Find X2 – перший смартфон з 3K екраном на 120 Гц

В майбутнє

Також буде цікаво