Hardnews

Названо найбільш інноваційний смартфон 2020 року

Обговорення
Vivo NEX 3

Vivo Apex 2020 року – той випадок, коли в одному смартфоні буде реалізовано відразу стільки нових рішень, скільки часом немає у всіх смартфонах інших брендів за цілий рік.


По-перше, цей апарат отримає екран-водоспад, який буде максимально загнутий на бічні грані. По-друге, смартфон отримає неймовірну 120-ватну зарядку , а чутки говорять ще й про 60-ватну бездротову зарядку.

Vivo Apex 2020

По-третє, Vivo Apex 2020 буде оснащений перископною камерою, що відрізняється від тих, що вже можна знайти в серійних моделях. У всіх існуючих нині смартфонах з такою камерою вона має фіксовану фокусну відстань. Всі інші варіанти наближення реалізовані за допомогою програмного забезпечення. У разі Vivo Apex 2020 року, якщо судити з написів на самому смартфоні, ми отримаємо 16-мегапіксельну камеру з оптичним зумом від 5х до 7,5х. Джерело каже, що система лінз включатиме дві групи нерухомих лінз і дві групи рухомих. Крім того, основна 48-мегапіксельна камера повинна отримати ще й якусь суперстабілізацію.

Vivo Apex 2020

Ну і вишенькою на торті буде підекранна фронтальна камера. Свіже зображення підтверджує її наявність в смартфоні.

Vivo Apex 2020

На жаль, Vivo Apex 2020 року, як і його попередник, може виявитися лише концептом для демонстрації технологій.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вбивця Xiaomi Mi Band 4 немає головного недоліка конкурента

В минуле

Xiaomi Mi 10 Pro порівняли з iPhone 11 Pro Max: яблокофон іноді в 6 разів швидший

В майбутнє

Також буде цікаво