Hardnews

Samsung Galaxy A11 отримає великий дисплей, акумулятор на 4000 мА · год та Android 10

Обговорення
Samsung Galaxy A10s

Як показала свіжа статистика , Samsung Galaxy A10 був одним із найбільш продаваних смартфонів 2019 року. Причому популярністю він користувався в чотирьох з шести основних регіонів ринку.


Само собою, модель Galaxy A11 для Samsung буде дуже важлива. Ми вже знаємо, що цей смартфон отримає потрійну основну камеру, також були чутки про SoC Snapdragon 625, але це бачиться малоймовірним.

Нові дані говорять нам про те, що смартфон отримає великий ЖК-дисплей діагоналлю 6,4 дюйма і відразу вийде з Android 10, що цілком логічно. Основна камера буде мати розширення 13 Мп, а роздільна здатність фронтальної складе 8 Мп. Крім того, повідомляється про акумулятор ємністю 4000 мА · год. Для порівняння, Galaxy A10 має елемент ємністю 3400 мА · год, так що можна розраховувати на зростання автономності. На жаль, нових даних про платформу немає, так що ми поки так і не знаємо точно, що буде лежати в основі новинки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Black Shark 3 отримає фізичні кнопки спеціально для ігор

В минуле

Новий троян для Android став реальною загрозою для мобільного банкінгу

В майбутнє

Також буде цікаво