Hardnews

Apple Watch не здатен визначити миготливу ​​аритмію у 59% випадків

Розумний годинник Apple Watch – найпопулярніший в світі. Жодна інша модель навіть близько не наближається до показників продажів Apple Watch. Обумовлено це безліччю причин. У тому числі можливостями цього годинника по відстеженню різних показників здоров’я.

Щороку ми чуємо безліч історій про те, як Apple Watch рятують життя людям. Одна з можливостей годинника – визначення миготливої ​​аритмії. Однак годинник Apple все ж не є медичним приладом, і нові дослідження вказують на те, що покладатися на нього не можна.

Одне зі свіжих досліджень показало, що Apple Watch не фіксує миготливу аритмію приблизно в третині випадків, а інше і зовсім показало, що годинник виявляли проблему лише в 41% випадків.

Apple Watch

Причина в тому, що, і це визнала сама Apple, її годинник нездатен визначати миготливу аритмію при пульсі понад 120 ударів в хвилину. Згідно зі статистикою, середня частота серцевих скорочень під час аритмії – 109 ударів в хвилину, але, по-перше, досягати вона може і 175 ударів, а по-друге, статистика враховує безліч пацієнтів, які приймають певні ліки, що знижують пульс.

Висновок з цього простий: покладатися на Apple Watch не варто, так як це не медичний прилад і його можливості набагато менші. З іншого боку, годинник вже врятували безліч життів, і багатьох з тих людей без Apple Watch, можливо, вже не було б.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button