Softnews

Названо найпопулярніший мобільний додаток січня

Обговорення
Смартфоны

Китайське додаток TikTok, за допомогою якого користувачі обмінюються короткими відео, продовжує встановлювати рекорди популярності. За повідомленнями мережевих джерел, в січні 2020 року TikTok став самим популярним додатком в Play Store і App Store додатком.


Згідно з даними аналітичної компанії SensorTower, в січні цього року додаток TikTok і його версія для китайського ринку Douyin були завантажені з Play Store і App Store близько 104 млн раз. У порівнянні з показником за аналогічний період минулого року спостерігається зростання на рівні 46%.

У звіті сказано, що найбільшою популярністю TikTok користується в Індії, Бразилії та США. В цілому ж, кількість завантажень TikTok в січні може бути значно більшою, оскільки в звіті не вказані дані щодо рівня завантажень програм зі сторонніх джерел. В цілому програма TikTok було завантажена користувачами по всьому світу понад 1,82 млрд раз. Фахівці вважають, що в лютому цього року обсяг завантажень додатка досягне нового максимуму. Популярність буде підтримуватися за рахунок ринків, що розвиваються, завдяки чому найближчим часом платформа буде щомісяця зростати.

TikTok

Що стосується фінансової сторони, то в грудні минулого року дохід TikTok і Douyin виріс до позначки в $ 39,4 млн, але в січні склав лише $ 28,6 млн. Дохід від покупок всередині програми надходить переважно від користувачів з Китаю і США, що приносять сервісу 84 , 5% і 10,1% доходу відповідно.

Незважаючи на січневий успіх TikTok, додаток WhatsApp продовжує залишатися найпопулярнішим, оскільки його використовують більше 2 млрд людей по всьому світу. Однак якщо популярність TikTok продовжить рости такими темпами, то вже через кілька місяців ситуація може змінитися.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Lifecell закрывает сразу 7 популярных тарифов

В минуле

Популярний бюджетник Huawei суттєво впав в ціні

В майбутнє

Також буде цікаво