Softnews

Android 10 ламає деякі смартфони Xiaomi

Європейські користувачі Xiaomi Mi 8 досить давно отримали оболонку MIUI 11, проте до цих пір вона була заснована на базі Android 9.


На цьому тижні для європейкою версії флагмана Xiaomi, випущеного два роки тому, нарешті почали поширювати фінальну версію MIUI 11 на базі Android 10.

Список змін є гранично коротким, в ньому йдеться про заміну Android 9 на Android 10, а також про виправлення різних помилок. Однак це оновлення може становити реальну небезпеку для вашого смартфона Xiaomi Mi 8.

Після того як наш Xiaomi Mi 8 отримав даний апдейт, смартфон не може завантажити робочий стіл. При цьому верхнє меню працює, можна зайти в налаштування, смартфон продовжує приймати дзвінки та повідомлення. Але при виході на головний екран з’являється повідомлення про те, що в додатку робочий стіл MIUI трапився збій.

Перезавантаження не допомагає, скинути смартфон до заводських налаштувань також не виходить, так як він не дозволяє зайти під обліковим записом Xiaomi, а відновлений пароль не підходить.

Можливо, це одиничний випадок, так як поки що на форумах дана проблема не обговорюється. Якщо ви вже поставили на свій Xiaomi Mi 8 новітню версію MIUI 11 на базі Android 10 (вдало або невдало), поділіться про це в коментарях.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button