Бізнес та акції

Коронавірус завдав удару і по Microsoft

Обговорення
Microsoft

Прес-служба Microsoft виступила з офіційною заявою щодо того, як епідемія COVID-19 вплинула на справи компанії. Як виявилося, все не так райдужно, як могло б бути.


Представники компанії розповіли про те, що у Microsoft є певні фінансові проблеми в зв’язку з поширенням коронавірусу. Так, хоч компанія і повідомила в січні, що протягом кварталу вона має намір заробити від 10,75 до 11,15 млрд на продажу власного програмного забезпечення, на ділі ж їй навряд чи вдасться досягти подібних показників. Як розповіли в самій Microsoft, “ланцюжок поставок повертається до нормального стану повільніше, ніж очікувалося”. Саме ця заява і вдарила по вартості акцій компанії, які впали в ціні на 2,05 долара (1,2%) до 168,12 доларів.

Нагадаємо, що раніше і інші компанії заявили про те, що в зв’язку з епідемією коронавірусу не зможуть досягти намічених раніше фінансових показників. Чутки говорять про те, що та ж Apple, при самому невдалому збігу обставин, може перенести випуск iPhone 12 з вересня на грудень поточного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Названо десять лучших хостингов на украинском рынке

В минуле

Samsung Galaxy Tab S6 Lite – доступний планшет на Android 10

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.