Бізнес та акції

Коронавірус завдав удару і по Microsoft

Прес-служба Microsoft виступила з офіційною заявою щодо того, як епідемія COVID-19 вплинула на справи компанії. Як виявилося, все не так райдужно, як могло б бути.


Представники компанії розповіли про те, що у Microsoft є певні фінансові проблеми в зв’язку з поширенням коронавірусу. Так, хоч компанія і повідомила в січні, що протягом кварталу вона має намір заробити від 10,75 до 11,15 млрд на продажу власного програмного забезпечення, на ділі ж їй навряд чи вдасться досягти подібних показників. Як розповіли в самій Microsoft, “ланцюжок поставок повертається до нормального стану повільніше, ніж очікувалося”. Саме ця заява і вдарила по вартості акцій компанії, які впали в ціні на 2,05 долара (1,2%) до 168,12 доларів.

Нагадаємо, що раніше і інші компанії заявили про те, що в зв’язку з епідемією коронавірусу не зможуть досягти намічених раніше фінансових показників. Чутки говорять про те, що та ж Apple, при самому невдалому збігу обставин, може перенести випуск iPhone 12 з вересня на грудень поточного року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button