Бізнес та акції

Розкрита мінімальна вартість PlayStation 5

Мінімальна вартість приставки PlayStation 5 може скласти 470 доларів. Цю інформацію агентству Bloomberg розкрили близькі до ланцюжку виробництва джерела.


Інсайдери повідомили, що собівартість нової консолі Sony складе близько 450 доларів. За їхньою оцінкою, щоб виробництво PlayStation 5 виявилося прибутковим, девайс потрібно продавати не менше ніж за 470 доларів, або майже 12000 гривень. Собівартість випущеної в 2013 році PlayStation 4 становила 381 долар, приставку продавали за 399 доларів.

Аналітик Macquarie Capital Даміан Тхонг заявив, що Sony буде важко пояснити споживачам ціноутворення нової приставки, так як вони розраховують на вартість консолі на рівні PlayStation 4 або 4 Pro. Компанії ж доведеться орієнтуватися на вартість Xbox Series X, тому в теорії Sony може знизити ціну PlayStation і продавати пристрій в збиток. За словами джерел, японська корпорація очікує, поки Microsoft не оголосить ціну своєї нової приставки.

Sony PlayStation 4

Агентство зауважило, що виробники приставок нерідко продають гаджети з мінімальними націнками або йдуть в збиток, забезпечуючи отримання прибутку продажами ігр та підписками на послуги. На думку експертів, додатковий дохід Sony можуть забезпечити продажі старих ігор, які буде підтримувати PlayStation 5.

Знайомі з виробництвом приставки джерела розповіли, що Sony має проблеми з придбанням пам’яті стандартів DRAM і NAND. Нестабільні поставки обладнання пояснюються тим, що дані формати пам’яті користуються високим попитом у виробників смартфонів. У компанії ще не вирішили, скільки одиниць PlayStation 5 буде випущено до кінця 2020 року.

Sony PlayStation 4

13 грудня Microsoft представила свою консоль нового покоління. Приставка Xbox Series X, яка отримає процесор на базі AMD Zen 2 і Radeon RDNA, відеопам’ять GDDR6 і підтримку 8К-ігор, повинна вийти в кінці 2020 року. Ігрові журналісти очікують, що Microsoft представить дві моделі – флагманську і більш доступну за ціною консоль, призначену для хмарного геймингу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button