Softnews

Google перенесе ексклюзивну функцію розкладачки Samsung Galaxy Z Flip на інші Android-смартфони

Буквально вчора ввечері відбувся анонс Samsung Galaxy Z Flip, в рамках якого була представлена ​​ексклюзивна функція новинки – можливість розділити дисплей на два незалежних екрани, що отримала назву Flex. Як виявилося, хоч Samsung і говорила про те, що дане нововведення буде реалізовано лише в рамках її фірмовою гнучкою розкладачки, на ділі ж все трохи інакше.


Так, Google вже зовсім скоро перенесе цю функцію в так звану “чисту” версію Android, що зробить її доступною абсолютно для всіх пристроїв, що працюють на базі зеленого робота. І це чудова новина, тому що завдяки даній функції розкладачки, вироблені іншими гравцями ринку, також зможуть розділяти один екран на дві відокремлені частини, в одній з яких, наприклад, буде відображатися контент, а в другій – панель управління.

Цілком ймовірно, що Flex, крім усього іншого, зацікавить і виробників мобільних ігор. У такому випадку вже в самому найближчому майбутньому нас може чекати ціла маса нових ігор, механіка яких буде нагадувати щось схоже з тим, що ми вже бачили раніше на Nintendo DS і Nintendo 3DS.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button