Softnews

Google перенесе ексклюзивну функцію розкладачки Samsung Galaxy Z Flip на інші Android-смартфони

Обговорення
Samsung Galaxy Z Flip

Буквально вчора ввечері відбувся анонс Samsung Galaxy Z Flip, в рамках якого була представлена ​​ексклюзивна функція новинки – можливість розділити дисплей на два незалежних екрани, що отримала назву Flex. Як виявилося, хоч Samsung і говорила про те, що дане нововведення буде реалізовано лише в рамках її фірмовою гнучкою розкладачки, на ділі ж все трохи інакше.


Так, Google вже зовсім скоро перенесе цю функцію в так звану “чисту” версію Android, що зробить її доступною абсолютно для всіх пристроїв, що працюють на базі зеленого робота. І це чудова новина, тому що завдяки даній функції розкладачки, вироблені іншими гравцями ринку, також зможуть розділяти один екран на дві відокремлені частини, в одній з яких, наприклад, буде відображатися контент, а в другій – панель управління.

Цілком ймовірно, що Flex, крім усього іншого, зацікавить і виробників мобільних ігор. У такому випадку вже в самому найближчому майбутньому нас може чекати ціла маса нових ігор, механіка яких буде нагадувати щось схоже з тим, що ми вже бачили раніше на Nintendo DS і Nintendo 3DS.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S20 проти інших флагманів: наочне порівняння

В минуле

OnePlus 8 показав вражаючі результати у популярному бенчмарку

В майбутнє

Також буде цікаво