Бізнес та акції

Xiaomi Mi 10 коштує так дорого через примху керівництва

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Представляючи Mi 9 в минулому році глава Xiaomi Лей Цзунь (Lei Jun) сказав, що цей флагман – останній з дешевих, а наступні будуть дорожче. На жаль для багатьох користувачів, так і вийшло: опубліковані сьогодні дані про вартість Mi 10 і Mi 10 Pro оптимізму не вселяють. Але чому новинки так різко і сильно подорожчали, мало не в два рази відносно Mi 9?


Як виявилося, так велів глава компанії Лей Цзунь (Lei Jun), про що він сам же написав у соціальній мережі Weibo: « Цього разу при проектуванні Xiaomi 10 я попросив зняти цінове обмеження і зосередитися на поліпшенні [характеристик] продукту! »

Xiaomi Mi 10

Виходить, що ресурси і можливості для утримання ціни на рівні «трохи вище Mi 9» були, але в Xiaomi спочатку не вважали за потрібне робити флагман дешевим. Вигнутий екран Samsung з кадровою частотою 90 Гц, Snapdragon 865, багатомодульна камера з основним датчиком роздільною здатністю 108 Мп, модем 5G – все це коштує грошей, і в Xiaomi вирішили не обмежувати себе у виборі кращих комплектуючих для свого флагмана. Крок, в загалі-то, зрозумілий, але для компанії ризикований: користувачів ще доведеться переконати, що флагман Xiaomi вартий того, щоб за нього платити, як за одну з топових моделей Samsung або Huawei.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Бюджетний iPhone 9 коштує менше 10 тисяч гривень

В минуле

На Windows 10 з’явилась надокучлива реклама

В майбутнє

Також буде цікаво