Бізнес та акції

ПриватБанк поставив ультиматум власникам своїх карток для виплат

ПриватБанк

Клієнт великого українського банку «ПриватБанк» поскаржився на фінустанову, заявивши, що та нав’язує клієнтам свої послуги в примусовому порядку. Коли він прийшов продовжувати термін дії своєї «Карти для виплат», то його буквально змусили відкрити картку «Універсальна».


Свої негативні емоції клієнт виплеснув в коментарі на порталі Мінфін. Там він детально описав ситуацію, що трапилася вона після того, як термін дії картки «Карта для виплат» закінчився і чоловік пішов до відділення банку продовжувати її. Там з ним вступив в діалог фахівець, який заявив, що операцію неможливо здійснити, якщо у користувача немає «Універсальної» карти. Чоловік був змушений погодиться на цю умову, хоча і не бажав відкривати додатковий рахунок спочатку.

Далі співробітник «ПриватБанку» продовжив «обробку» – він заявив, що для активації тільки що заведеної карти потрібно зробити на неї два платежі, на початку березня і початку лютого. Потім працівник установи без запиту у клієнта самостійно перевела 100 гривень з «Карти для виплат» на «Універсальну».

Підсумував свій відгук користувач негативним «резюме» – він заявив, що подібна тоталітарна тактика ведення бесіди не підходить для нормального банку. У коментарях його підтримали відвідувачі порталу, заявивши, що такого не зустрічали в інших установах. Через деякий час на відгук відреагував представник банку, написавши, що випадок вимагає перевірки, за результатами якої чоловіка сповістять окремо.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Шахраї пропонують українцям фейкові PlayStation 5 і iPhone 12

В минуле

Названий найнадійніший український банк з точки зору технологій

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle