Vodafone

На Vodafone Україна чекають великі зміни

Незабаром після продажу компанії «Vodafone Україна» росіянами з «Мобільних Телесистем» азербайджанцям з Backcell в компанії повністю змінилося керівництво. У наглядовій раді другого за розміром українського оператора більше немає жодного росіянина – унікальне явище серед українських постачальників послуг мобільного зв’язку.


Хто входить до наглядової ради українського Vodafone?

Хто ж ці сім чоловік, які з Нового року очолюють компанію Vodafone, і що про них відомо? Давайте розберемося разом. Ось вони:

  1. Рішад Алієв. Це людина, яка є заступником фінансового директора компанії Azerconnnect.
  2. Імран Ахмедзаде. Фінансовий директор компанії Neqsol Holding Azerbaijan, а також член ради директорів британської компанії Nobel Oil Services Limited.
  3. Юсиф Джаббаров. Генеральний директор консорціуму Neqsol Holding Azerbaijan, в який входить оператор Backcell, а також глава Nobel Upstream.
  4. Емін Кемір. Головний юрист в Neqsol Holding Azerbaijan.
  5. Мерідж Тунч. Ще один представник Neqsol Holding Azerbaijan, в якій він очолює відділ людських ресурсів.
  6. Дженк Сердар. Член ради директорів Backcell.
  7. Радгебер Райнер – головний виконавчий директор Backcell.

Всі ці сім чоловік були обрані від компанії Preludium B.V, якій, в свою чергу, належать сто відсотків акцій Vodafone в нашій країні. NEQSOL Holding, нинішній власник Водафон (і азербайджанського Backcell), займається, крім телекомунікацій, також розробкою корисних копалин і ще цілим рядом інших напрямків діяльності. Його капітали інвестовані в економіку не тільки рідного Азербайджану, а й Туреччини, Казахстану, ОАЕ, Бангладеш, Сполучених Штатів Америки та Великобританії. Очолює всю цю фінансову імперію людина на ім’я Насіб Гасанов. Інформації про нього в мережі дуже мало.

Vodafone

Сьогодні компанія Водафон – єдина на українському ринку, в якій немає ні копійки російського капіталу. Так, «Київстар» повністю належить росіянам, про що ми раніше писали. У Lifecell дев’яносто відсотків акцій належать туркам з Turkcell, а решта десять – тим же росіянам, які володіють «Київстаром». На даний момент про плани Водафон відомо, що компанія збирається залучити понад мільярд доларів інвестицій. Частина експертів висловлює свою думку, що ці гроші покликані не «відбити» вартість покупки оператора – як ми відзначали в нашій попередній статті, суму покупки можна повністю покрити доходами Vodafone за кілька місяців. Ні, такий колосальний обсяг грошей необхідний в першу чергу для того, щоб нарешті обійти «Київстар» за кількістю абонентів і стати найбільшим оператором мобільного зв’язку в нашій країні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

2 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button