Vodafone

Vodafone міняє старі телефони на нові по всій Україні

Трейд-ін, або ж обмін старої техніки на нову, давно вже став популярним у цивілізованих країнах. У нас люди теж потроху починають розуміти, що зовсім необов’язково збирати застарілі гаджети у себе вдома або намагатися продати їх за копійки на умовному «OLX». Можна просто обміняти їх, заощадивши на новій техніці. Нещодавно до компаній, які безкоштовно змінюють застарілі смартфони та інші гаджети на нові, додалася ще одна – Vodafone.


Механізм обміну телефонів

Для того, щоб провести трейд-ін, вам необхідно віднести смартфон до магазину. Там співробітник компанії проведе первинну оцінку – зокрема, будуть враховані час виходу вашого гаджета, його технічний стан і наявність комплектуючих. Потім вам залишиться при покупці нового телефону просто доплатити різницю між цінами старого і нового. Якщо вона дорівнює 0, то ви можете навіть обміняти старий смартфон на новий безкоштовно!

Обміну по трейд-ін підлягають не тільки смартфони, але і всі інші електронні пристрої, наприклад, планшети. Обміняти їх також можна на все, що продається в мережі Vodafone. Для всіх цих пристроїв, які ви будете нести на обмін, пред’являються загальні вимоги. Так, до них не повинні бути прив’язані ніякі облікові записи і паролі, гаджети повинні нормально включатися і вимикатися, не мати ніяких слідів попадання рідини і взагалі бути в повністю робочому стані. Для обміну необхідно, щоб у вас був не тільки старий гаджет, але також і паспорт з ідентифікаційним кодом для підписання відповідного договору. Суму трейд-ін можна використовувати на ваш розсуд – наприклад, як перший внесок при оплаті нового товару в розстрочку.

 

Як ми писали раніше, Vodafone пропонує нову послугу – смарт-клініку «Здорро», яку він розробив разом з компанією Botkin.pro, відомою своїми телемедичними консультаціями. У додатку працює безліч лікарів – одних спеціальностей більше трьохсот, і їхня кількість постійно зростає. Лікарів можна вибирати по рейтингу – серед них багато практикуючих кандидатів і докторів медичних наук. Відмінна можливість отримати консультацію провідного фахівця без необхідності їхати до великого міста!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Ощадбанк не возвращает деньги, заблокированные в терминале

В минуле

Vodafone начал бесплатный обмен смартфонов по всей Украине

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle