Softnews

Google відключить “старий” YouTube вже в березні

З моменту створення популярний відеохостинг YouTube неодноразово кардинально перетворювався. Останній великий редизайн  сервісу стався три роки тому. Тоді Google оновила його відповідно до власного стилю  Material Design. Однак весь цей час фанати старого дизайну могли залишатися на ньому. Незабаром же такої можливості більше не буде.

Так як оновлення YouTube 2017 року було занадто кардинальним і припало до смаку далеко не всім, Google залишила можливість користувачам десктопної версії сервісу перемикатися на так званий класичний дизайн. Тепер компанія оголосила, що вже в березні цього року назавжди відключить старий інтерфейс. Пояснюється це рішення тим, що в ньому не працюють багато нових функцій, створених на підставі відгуків самих користувачів.

«У старих версіях відсутні багато з нових функцій і поліпшень дизайну, які ми представили за останні три роки, включаючи найпопулярніші запити на основі ваших відгуків. Ось чому стара версія покине нас в березні », – йдеться в повідомленні Google. 

Ті, хто все ще користується старим інтерфейсом YouTube на своїх комп’ютерах, почнуть отримувати повідомлення з пропозицією перейти на новий дизайн. Ймовірно, в березні це відбудеться автоматично. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button