Бізнес та акції

Samsung зрівнялась з Huawei у благодійності в Китаї

долар

Як уже повідомлялося, підтримуючи боротьбу з коронавірусом у найбільш постраждалому китайському місті Ухань, різні виробники смартфонів жертвують солідні суми. Свій внесок зробили Huawei, Oppo, Vivo, Nubia, Realme, TCL, Meizu і інші компанії.


Зокрема, Huawei перевела Уханьській благодійній федерації для профілактики та боротьби з епідеміями близько 4,3 млн доларів – це найбільший внесок серед учасників ринку смартфонів.

Крім того, Huawei також завершила установку базових станцій 5G в гірській лікарні Ухань. Інші виробники смартфонів Oppo та Vivo також пожертвували аналогічні суми, а TCL перевела близько 1,5 млн доларів.

[adsforwp id=”10622″]

виробники смартфонів

Сьогодні стало відомо про те, що і компанія Samsung також пожертвувала Китаю 4,3 млн доларів на боротьбу з коронавірусом. Важливо відзначити, що, по-перше, Samsung є південнокорейською компанією, а по-друге, вона займає менше 1% ринку смартфонів Китаю.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Смартфон від Nubia: рекордно швидка зарядка та екран на 144 Гц

В минуле

За останній рік Amazon отримав більше 11 млрд доларів “чистими”

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle