Новини

В мережу виклали перші фото очікуваного Samsung Galaxy S11+

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільного світу, неодноразово підтверджував, що у нього є свої контакти у відділі розробок південнокорейської компанії Samsung.


Годину тому Ice Universe опублікував перше офіційне рекламне зображення Samsung Galaxy S11+, яке дозволяє оцінити половину основної камери.

У лівій частині строго вертикально розташовані три датчика зображення. Мова йде про основну камеру роздільною здатністю 108 Мп, про особливості якої і її 12 «суперпікселях» ми вже повідомляли, про ширококутний модуль і перископну камеру. Як і було зазначено раніше, перископна камера в сучасних смартфонах має квадратний або прямокутний виріз, щоб захоплювати якомога більше світла.

Права частина блоку основної камери поки що залишається секретом, але там мають розміщуватися світлодіодний спалах, часопролітна камера (ToF – камера дозволяє отримувати не тільки прості 2D-зображення, але й дані глибини) і, можливо, п’ятий модуль.

Офіційний анонс лінійки Samsung Galaxy S11 очікується 18 лютого в Сан-Франциско.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button