Новини

Борги тут ні до чого: названо кілька причин через які вам можуть відключити газ

Більшість людей хибно думають, що відключити помешкання від газу можуть лише за наявності великих боргів за комуналку. Однак на практиці є дуже багато різних причин, чому так може трапитися. Наразі якраз проводиться планова перевірка технічного стану газового обладнання в житлових будинках, багатоквартирних та приватних. Й вже відомо, про кілька відключень, які відбулися у Київській області.

“Прийшла бригада від “Газорозподільних мереж України”. Перевірили кожну квартиру. У моєму під’їзді дві відключили: в одній не було окремої спальні, а була студія. В одній кімнаті газ і там же спали. А це порушення. А в інших була витяжка виведена у вентиляційний канал, а він має бути вільним”, – розповів журналістам голова ОСББ на Київщині.

Які ще причини можуть спровокувати відключення?

Не лише вищезгадана причина така як нестандартне планування квартири може спричинити подібні проблеми. Є низка й інших випадків, коли домогосподарство можуть від’єднати від газу.

  1. У випадку, якщо буде виявлено замуровані очисні кишені для каналів.
  2. Якщо до вентиляційного каналу буде під’єднано димовий канал або патрубок газового обладнання.
  3. Якщо у багатоповерхівці виявлять об’єднаними кілька димових каналів.
  4. Якщо в каналах виявлено сміття або тріщини.
  5. Між каналами не встановлено потрібних перегородок.

Ну і якщо спальне місце розташоване поруч з газом, як це було у вищезгаданій квартирі студії.

Газ здебільшого відключають лише на деякий період, тобто допоки власники житла не вирішать проблему.

Окрім цього газ можуть відключити, якщо було виявлено, що особа самовільно під’єдналася до газової труби. Якщо в будинку буде відсутнє належне технічне обслуговування системи. І якщо газова система не відповідає проєктній документації. В деяких з цих випадків відключити можуть одну квартиру, а інколи й весь багатоквартирний будинок.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button