Новини

Дехто з українців отримає по 54 000 гривень грошової допомоги: коли та кому поступить виплата?

Доволі часто чергова благодійна допомога поширюється на різні області України й на різні категорії населення. Однак інколи гроші виплачують лише мешканцям окремого регіону, чи навіть громади. Наприклад, наразі відомо, що свою виплату очікують мешканці Дружківської громади в Донецькій області. Фінансує проєкт “Громадська організація “Відповідальні громадяни”.

Кому виплатять гроші?

Наразі реєстрація на цю допомогу вже завершилася й в організації обробляють отримані заявки. Цілком можливо, що стартуватиме ще один етап цієї допомоги в рамках котрої кожен член родини зможе отримувати по 3600 гривень на місяць протягом трьох місяців. Тобто загальна допомога, яку отримає кожен член домогосподарства становить 10 800 гривень. Через те, що допомогу можуть оформлювати до 5 членів родини загальна сума, яку отримає сім’я становить 54 000 гривень.

Ось, які категорії осіб могли подавати заявку:

  1. Домогосподарства, які проживають у Дружківській громаді. Мова як про місцевих, так і приїжджих зі статусом ВПО.
  2. Сукупний дохід усіх членів родини не повинен перевищувати 6 318 гривень на особу.
  3. Люди, які живуть у колективних центрах через те, що їх житло пошкоджене або зруйноване.
  4. Родини де є особи з інвалідністю.
  5. Багатодітні сім’ї, а також ті, де виховуються усиновлені діти.
  6. Родини де проживають вагітні жінки, люди пенсійного віку, особи з важкими та хронічними хворобами та інші пільгові й вразливі категорії населення.

Варто додати, що не всім хто подасть заявку буде схвалена допомога. В пріоритеті ті, хто найбільше потребує, напряму постраждав від бойових дій тощо. Далі, якщо в бюджеті залишатимуться кошти їх розподілятимуть й між рештою заявників.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button